Služby, které skutečně pomáhají

Národní ceny sociálních služeb Pečovatel/pečovatelka roku 2023

V letošním 11.ročníku prestižního ocenění v oblasti sociálních služeb Národní ceny Pečovatel/ka roku 2023 se náš kolega, pan Tomáš Komárek, probojoval mezi nominované v kategorii Pečovatel/ka v terénních službách, protože byl nemocny převzala cenu ředitelka Mgr. Linda Obrtelová. Více o této události: https://tv.nova.cz/porad/televizni-noviny/epizoda/404937-30-1-2024 (v čase 29:57) 

Tomáš je nejen oddaným otcem a pečovatelem, ale také výjimečným členem našeho týmu I když jeho profesní kariéra byla jiná, začal u náš pomáhat v rámci letních aktivit, tedy brigádně si vyzkoušel, jaká je práce profesionálního pečujícího. Nyní je už pět let naším skvělým zaměstnancem a nezbytnou součástí týmu. Pečlivě a s neuvěřitelným nasazením se věnuje péči o seniory.  

Pokud máte chuť a  odhodlání  pracovat v sociálních službách se seniory, připojte se k nám. Pomůžeme vám se zapracovat, poskytujeme možnost vzdělávání, podporu vedení a přátelské prostředí.  Volná místa jsou zveřejněna na www.uss4.cz a nebo kontaktujte naši personalistku Mgr. Lýdii Obermannovou na telefonu: 777 480 016 e-mail: personalni@uss4.cz

Skip to content